Biz Kimiz?

Bebegimegebeyim.net olarak siz değerli anne ve anne adaylarına; gebelikten doğuma, bebek bakımından bebek hastalıklarına kadar hemen her konuda uzman görüşlerini alarak bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyoruz.

Ülkemizde her yıl 1 milyona yakın anne, dünyaya gelecek olan bebeklerine iyi bir bakım ve yetiştirme gayretine düşmektedir. Bu bağlamda da iyi bir eğitim almak veya güvenilir kaynaklara bakma ihtiyacı doğmaktadır. Bebegimegebeyim.net olarak uzman ekibimizle her makalemizi özenle hazırlamaya %100 doğru bilgi aktarmaya gayret ediyoruz.

Sitemizde soru – cevap bölümü oluşturarak annelerin birbirleri arasında soru sorarak tecrübelerini aktarabilecekleri bir zemin hazırlamış olduk. Herkesin tecrübeleri bir diğerinkinden daha önemli olabilir. Hem annelere hem de uzman ekibimize sorduğunuz soruları yine aynı sitede cevaplayarak mutlu ve kafanız rahat bir gebelik ve sonrası geçirebileceğinizden eminiz.

Siz de kendi düşüncelerinizi, fikirlerinizi soru soran diğer annelerle paylaşabilirsiniz onların sorularına cevap verebilirsiniz.

İçeriklerimizi Hazırlama Aşaması

Annelerin ihtiyaçlarına yönelik Google üzerinden aldığımız verilerle eş zamanlı olarak içeriklerimizi hazırlıyoruz. Anne sağlığı, bebek sağlığı, bebek bakımı, ay ay bebek beslenmesi ve cinsellik gibi kategorilerde annelerin en çok arama yaptığı konu başlıkları seçilerek uzman ekibimiz tarafından içeriklerimiz hazır hale getirilmektedir.

Bebegimegebeyim.net olarak siz değerli annelerimizin her daim yanındayız. Gebelik sürecinizin ve dünya tatlısı bebeğinizi kucağınıza aldıktan sonra size ve ona fayda sağlayacak en ufak bir kıvılcım bile olma gayretindeyiz.

Sitemiz Hakkındaki Yorumlar

“Merhaba; keşfet gezintim sırasında safyanıza rast geldim. Gebelik dönemi,bebeklerin ay olarak gelisimi annelerin gebelki hakkındaki paylasimlarinizin Anlaşılabilirliği ve uygulanabilirliği hoşuma gitti. Umarım anneleri doğru ve güncel bilgilerle bilgilendirme devam edersiniz. Takipteyim sayfanızı :)”

“Keşfetten geldim bende. Onlarca site var araştırma yapınca ama sağlam ve kaliteli bir site gibi görünüyor burası gebelik sürecini sizin makalelerinizle kolay atlatabilirim inşallah “

“Merhabalar, keşfetten sizleri keşfettim. Güzel bir keşif olacak gibi duruyor.Bebeğime kavuşmama 4ay kaldı. Bana bu süreçte her türlü yardımı olacak bilgi için buradayım. Bakalım nasıl birbirimize iyi geleceğiz 🙂 “

” Merhabalar ben keşfette gezerken sayfanıza denk geldim gerek annelerin gebelik dönemleriyle ilgili olsun gerek bebeklerin sağlıkları ve bakımlarıyla ilgili paylaşımlarınız dikkatimi çekti okudum gerçekten olabilecek ve yapacağımız şeyleri bize de aktardığınız için çok teşekkür ederim sizin sayenizde bilmediğim şeyleri öğrenmiş ve bilgi edinmiş oluyorum diğer paylaşımlarınızı da okuyup bilgiler edinmeyi sabırsızlıkla bekliyorum 🙂 “

” Instagramdan da takıp ediyorum sizi. Güzel olmuş yazılar çok bilgilendirici “

” Teşekkürler gayet bilgilendirici olmuş severek okuyorum yazılarınızı 🙂 “